Zkuste si to nacvičit

Jako ve všem ostatním, i obchodování se dá pěkně nacvičit a můžete získat alespoň teoretické zkušenosti, které vám ale velmi pomohou v reálném životě. A že těch možností máme více než dost?
Nejenže si to můžete zkusit „nanečisto“ někde v nějakém traineru, ale můžete si také zkusit investování či obchodování s brokerem.

kniha grafů

Obchodování bez zkušeností je předem odsouzeno k ne velmi pěknému výsledku. Proto je dobré ověřit si veškeré teoretické znalosti, které jste získaly, alespoň takto. Online Forex Simulátor, který je navíc k tomu zdarma, vám v tom může pomoci. Dokonce se i tvrdí, že pokud zvládnete natrénovat nějakých 10 000 hodin, můžete se klasifikovat i jako profesionální obchodník. Pokud začnete obchodovat na demo trhu, musíte si být vědomi toho, že nesmíte prodělat žádné peníze. Cíl je co možná největší zisk. Velmi dobrý tak může být například simulátor finančních trhů, který umožňuje celou řadu funkcí, které můžete vyzkoušet, aniž byste vložili reálné peníze, tedy nebudete podstupovat žádné riziko.

Kam dál se můžete podívat na trochu inspirace?

MetaTrader 5 je simulátor obchodování, který je taktéž zdarma, a nabízí celou řadu zajímavých funkcí.
Pokud se chcete podívat na akcie, cenné papíry, tak možná Invest.MT5 je to pravé ořechové pro vás – ukáže vám to, jak to celé funguje a co je třeba udělat.

burza

Co musíte udělat?

Především musíte na stránkách automatizovaného systému vytvořit účet, který vám umožní přístup ke všem jeho demo funkcím. Připravte se, že budete sdílet celou řadu osobních údajů – e-mail, jméno a příjmení, zemi stávajícího pobytu, adresu, datum narození, telefonní číslo a budete si muset nastavit také heslo. To všechno umožní také konstantnímu přílivu marketingových letáčků a nabídek zaplnit vaši schránku a vaše telefonní číslo se stane hotspotem pro všechny ty spam hovory. Je to ale malá cena za to, že se naučíte a konečně nahlédnete do světa obchodování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články