Nejvíce bezbolestná půjčka – Půjčka s občanským průkazem


Jste na nože s byrokracií? Je pro vás návštěva banky či jiné instituce noční můrou? Jsou pro vás jejich požadavky naprosto nepochopitelné? Nicméně my, běžní lidé, často stojíme před skutečností, že je potřebujeme, a tak se musíme smířit s povinností usmívat se a vyhovovat všem jejich přáním. V opačném případě nám nevyhoví. Naštěstí půjčka na občanský průkaz funguje jinak, což je možná důvod, proč si ji tolik lidí oblíbilo.

Byrokratický výlet do banky

Když žádáte o půjčku v bance nebo na pobočce nebankovní společnosti, připravte se na možné nepříjemnosti:

  • Můžete skončit ve frontě.
  • Může se stát, že tam strávíte neuvěřitelně dlouhou dobu.
  • Mohou od vás požadovat více dokladů, než máte u sebe.
  • Mohou na vás uplatnit další nečekané požadavky, což znamená minimálně další cestu na pobočku.
  • Po všem tom utrpení vás mohou odmítnout.

A vy zůstanete s hněvem a dalším důvodem, proč nesnášet byrokraty a tento absurdní systém.

Všechno online

Ale uvědomujete si, že se vůbec nemusíte zapojit do tohoto potupného kolotoče? Technologie pokročila a půjčky už se dávno neřeší jen osobně. Už dávno to netrvá celé týdny. A už dávno není nutné shromažďovat hromady dokumentů a dokladů, kterými byste museli přesvědčit bankovní pracovníky, že si půjčku opravdu zasloužíte.

Dnes můžete všechno vyřídit online. Bez osobního kontaktu. Bez stresu. Bez nutnosti kamkoliv jet. Bez zbytečných dokumentů a dokladů.

Půjčka na občanský průkaz

Pokud nemáte rádi zdlouhavé procesy, shánění dokumentů a strávení nekonečných hodin vyřizováním věcí, pak je půjčka na občanský průkaz jako stvořená pro vás. Je to půjčka na základě občanského průkazu. Stejně jako každá jiná půjčka (protože bez prokázání identity občanským průkazem nezískáte žádný úvěr). Ale tato je speciální.

půjčka na op

Nebudou po vás vyžadovat žádné další dokumenty a nemusíte poskytovat žádné další podklady. Obvykle je k úspěšnému vyřízení žádosti o půjčku vyžadován pouze výpis z bankovního účtu nebo výplatní páska, čímž potvrzujete svůj příjem. To je vše.

Simplifikace života

Půjčka na občanský průkaz je pro mnoho lidí přitažlivá právě svou jednoduchostí a vstřícností poskytovatelů. Tato nebankovní půjčka nevyžaduje žádné zdlouhavé ověřování, je rychle zpracována a velký počet žadatelů je úspěšných.

Během několika minut vyplníte formulář na webových stránkách poskytovatele, vložíte naskenovaný nebo vyfotografovaný občanský průkaz, odešlete – a okamžitě dostanete zprávu, zda byla vaše žádost úspěšná. Žádné zbytečné zdržování, žádné zbytečné žádosti o další podklady. A pokud neuspějete, zkuste to jinde – tedy u jiné nebankovní společnosti.

Rizikovější produkt

Proč si tedy ne každý bere půjčku na občanský průkaz? Proč ještě lidé chodí do bank? Jednoduše proto, že půjčka na občanský průkaz není pro každého.

  • Za prvé, její částka je často omezená – když si půjčujete pouze na základě občanského průkazu, poskytovatel vás nemůže tak důkladně prověřit, a proto vám nepůjčí tolik. Obvykle se jedná o maximálně několik desítek tisíc korun.
  • Za druhé, půjčka na občanský průkaz je často „dražší“ než běžná nebankovní půjčka. Důvod je stejný – na základě pouhého občanského průkazu není jisté, že jste solventní a dostatečně úvěruschopní, takže poskytovatel nemá jistotu, že budete řádně splácet. To si obvykle pojistí vyšším úrokem a RPSN.
  • Za třetí, půjčka na občanský průkaz není určena pro každého. Stejně jako jakákoliv jiná nebankovní půjčka, i tato má své vlastní podmínky, které musíte splnit. Každá nebankovní společnost může mít jiné požadavky. Základem je věk nad 18 let, trvalý pobyt na území ČR a také (alespoň nějaký) příjem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články