Vířivka, whirlpool a vonné esence

Často není úplně jasný rozdíl mezi vířivkou (jacuzzi) a zařízením s názvem whirlpool. Obě tato hydromasážní zařízení bývají vzájemně zaměňována.esenciální oleje do koupele.jpg

  • Whirlpool je spíše malý bazén vybavený sedačkami, na kterých lze i ležet. Všude možně ústí masážní trysky, které poskytnou příjemnou a účinnou uvolňující masáž. Je určen pro pobyt více lidí najednou. Najdete ho v hotelech, penzionech a na podobných místech jako jsou např. wellness centra. http://www.szu.cz/centra Můžete ho však mít i doma jako soukromý masážní bazén.
  • Vířivky a vířivé vany mají menší rozměry, uživatel v nich většinou sedí sám a užívá si podvodní trysky i příjemnou perličkovou masáž. Vířivky se nabízí v mnoha tvarech, jsou vybavené odlišným počtem trysek a různými funkcemi.

Ať už si užíváte jedno či druhé zařízení, můžete očekávat dokonalou relaxaci a uvolnění. Díky teplé vodě dojde k uvolnění ztuhlého svalstva, podpoříte krevní oběh a ulevíte bolestivým kloubům. Působení tlaku vodního proudu na tkáně a orgány lidského těla zajišťuje právě onen masážní účinek. Posílí se kardiovaskulární systém, usnadní detoxikace a v neposlední řadě vám taková koupel přinese i psychické uvolnění.venkovní vířivka.jpg
Aby byl zážitek dokonalý, určitě zkuste přidat některou z vonných esencí podle vlastního výběru. Lze zakoupit na vyzkoušení malé balení vonné esence do vířivek 20 ml Chlorito. Můžete zkoušet a testovat jednotlivé vůně. Každá voní jinak a má odlišné aromaterapeutické účinky. Ať už zvolíte známý Eukalyptus, Citronelu pro úlevu po náročném dni, sladké tóny zralých jahod v esenci Jahoda, Moře evokující pláž a vůni mořské vody nebo Sweet California s vůní zralých jahod, okořeněných hřejivou sladkostí vanilky … vždy esenci dávkujte postupně ve velmi malém množství, aby vám byla intenzita vůně příjemná. Samozřejmě výběr vonných esencí a spousty dalšího na chlorito.cz je mnohem širší. Vyberte si vůni, nakapejte do vířivky, pohodlně se usaďte, zavřete oči a dopřejte si dokonalou relaxaci nejen těla, ale i duše.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články