V čem rozjet podnikání v roce 2020?

Nejdříve si musíme stanovit, co je vlastně podnikání budoucnosti. Jestliže chceme skutečně podnikat ve velkém, nebo to alespoň rozjet a potom podnikat ve velkém, musíte tak trošku předpokládat, co bude to „horké zboží“ budoucnosti. A přesně v tom to je – odhadnout vývin trhu ještě předtím, než se tak vyvine, takže jakmile to tam dojde – máte spoustu výhod využít bezkonkurenčního prostředí.
Nejlépe se bude podle průzkumů a expertů obchodovat v oblasti IT, umělé inteligence a službách. Samozřejmě i oblasti jako logistika a doručování potravin nabírá na síle exponenciálně. Samozřejmě kromě toho i donáškové služby, úklidové služby. Vytváření obsahu pro internetové stránky je stabilní – ať už je to psaní nebo grafické zpracování.

módní trend

V čem tedy začít podnikat

  1. Mobilní aplikace jsou bezesporu již dnes obrovským průmyslem s velkým dosahem a ještě větším potenciálem – každý chce vše ovládat na svém telefonu. A přesně proto je zde konstantní poptávka po všem dobrém.
  2. Sbližování lidí = čím více se lidé odcizují vlivem technologií, tím více se chtějí s jinými lidmi sbližovat. A přesně tohle může být oblast, ve které se dají vydělat pořádné peníze. A nemusí to být pořád jen o mladých lidech – ale co takhle například seznamovací aplikace pro seniory?
  3. Sdílení – ať už je to sdílení aut, kol, bytů nebo i něčeho jiného. Čím méně bude prostředků, tím lépe, protože se alespoň i běžní lidé dostanou k trochu výdělku z toho, co již mají.
  4. Půjčování peněz je jeden velký byznys, který bude jen vzkvétat. A přesně proto se do něj musíte zařadit co nejdříve – půjčování peněz totiž přechází z bank na platformy se soukromými investory.
  5. Automatizace a řemesla = to jsou dvě věci, které se zdánlivě vylučují, opak je však pravdou. S větší automatizací bude větší poptávka po zkušených řemeslnících všeho druhu, kteří buďto doprovodí stroje nebo kteří udělají věci, na které je škoda strojů.

ukrajinská měna

Takže co si vyberete vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články