Proč používat pro firmu virtuální sídlo?

Každá společnost musí mít nahlášené sídlo. Umístit sídlo lze za předpokladu, že k tomu dá vlastník daných prostor písemný souhlas. Podnikatel se tak může dostat do situace, kdy mu pronajímatel sice dovolí provozovat v jeho objektu kanceláře, ale nahlášení sídla nikoli.
Obvykle si může pomoci nahlášením sídla ve vlastním bytě, což ovšem není zrovna příjemné, neboť sídlo musí být zřetelně označeno a přístupné pro kontroly státními institucemi.
Úředník v obývacím pokoji není zrovna lákavá představa. Jak tedy situaci vyřešit? Výhodnou variantou je virtuální sídlo.

Obrázek3

Co je virtuální sídlo a jaké služby zahrnuje

Slovo virtuální může působit dojmem, že sídlo ve skutečnosti neexistuje. V lidech, kteří o něm slyší poprvé, by to mohlo vzbudit nedůvěru. Ve skutečnosti to tak ale není, virtuální sídlo firmy je opravdové.
Virtuálním se označuje proto, že v něm firma působí (po většinu času) jen oficiálně, reálně svou činnost provozuje jinde.
V čem je virtuální sídlo tak výhodné? V první řadě dokáže ušetřit nemalé peníze. Navíc vaši firmu pozvedne atraktivní adresou. Podnikat můžete klidně v malé neznámé vesničce, a k tomu mít virtuální sídlo v Praze.
Provozovatel virtuálního sídla se postará o všechny právní a administrativní záležitosti. Vy o něj pouze požádáte, podepíšete smlouvu a zaplatíte poplatek. K dispozici dostanete komplexní poradenský servis.
Automatické je přebírání příchozí pošty, v rámci doplňkových služeb si lze domluvit také její přeposílání či skenování a zaslání na e-mailovou či fyzickou adresu.

Obrázek4

Setkávejte se s partnery přímo v Praze

Kanceláře a zasedací místnosti neslouží pouze k práci. Stávají se také místem setkání s klienty či obchodními partnery. Abyste jako firma dobře zapůsobili, musí tato setkání probíhat v moderně zařízených prostorech. Adresa konání je v ideálním případě snadno dostupná, často na lukrativním místě, ideálně v Praze.
Každý ovšem ví, že pronajímat si prostory v hlavním městě je hodně nákladné. Pokud nemíváte obchodní jednání alespoň několikrát do týdne, nemusí se vyplatit. Stejně tak luxusní vybavení vyžaduje velkou investici.
Proč za ně utrácet, když k běžné práci stačí prostší nábytek? Nechte si pracoviště tam, kde vám to (nejen) finančně vyhovuje a k důležitým schůzkám využijte virtuální kancelář, kterou můžete využít, kdykoli to budete potřebovat.
Perfektně vybavené kanceláře a zasedací místnosti jsou další službou, kterou získáváte společně s virtuálním sídlem. Klienty pozvete do Prahy, kde budete mít k dispozici reprezentativní prostory s perfektním vybavením a administrativním zařízením. K dispozici vám bude také ochotná asistentka.

Jak na to

Zařídit si virtuální sídlo není nic složitého. Potřebujete k tomu jen občanský průkaz a informace o vaší společnosti. Další informace a nabídku vhodných sídel najdete na www.parkerhill.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články