Plastové obálky se vám vyplatí

Pokud čas od času anebo dokonce denně posíláte různé zboží, pak vám jistě přijdou vhod plastové obálky. Můžete do nich zabalit ledasco, ale skvělé jsou třeba pro balení textilu nebo tiskovin. Na odesílání textilu se zaměřuje opravdu hodně elektronických obchodů, takže je jasné, že právě u nich najdou skvělé využití. Ale také i mnohde jinde, a především všude tam, kde záleží na kvalitním balení.

obálky

Velkou předností plastových obálek je jistě jejich voděodolnost.
Ať už do nich zabalíte cokoli, tak budete mít jistotu, že voda ani vlhkost věci rozhodně nenaruší. A to se nezřídka stává při balení zboží do papírových krabic. Ty na první pohled vypadají velice odolně a mnoho lidí je tak považuje za ideální balicí materiál, ale všichni víme, co s papírem udělá voda. Takže pokud ani vy nestojíte o to, aby vaše zboží někde cestou k zákazníkům navlhlo či přímo zmoklo, což může být například v případě tiskovin naprosto zásadní problém, tak zabalte svou zásilku do plastové obálky a můžete být v klidu – k vašim zákazníkům dorazí v tom nejlepším pořádku.

obálka

Nicméně voděodolnost není zdaleka jedinou výhodou igelitových obalů. Jistě vám přijde vhod také jejich nízká váha.
Velké a objemné kartonové krabice něco váží – a není to málo. Navíc se velmi často stává, že kvůli jejich nepraktickému tvaru není obsah krabice zcela zaplněn. Takže místo není plně využito, avšak přesto větší krabice nemálo váží a vy za takový nevyužitý prostor zaplatíte zbytečné peníze navíc. Vždyť přepravci si účtují nejen za hmotnost balíku, ale také za jeho rozměry. A byť byste tuto konečnou cenu naúčtovali svým zákazníkům, tak přece jen v dnešním světě, kdy je konkurence na trhu veliká tuto přirážku za přepravu pravděpodobně na svých tržbách nakonec pocítíte.

Jak je tedy vidět, tak ta správná volba obalového materiálu vám může být v mnoha ohledech ku prospěchu, třeba tím, že sníží konečnou cenu zboží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články