Nebankovní úvěr pro odvážně? Nikoliv!

V tíživé finanční situaci se může ocitnout každý z nás. Je to pochopitelné, nikdy dopředu nevíme, co nám život uštědří. Co je ale důležitější, se dokázat co nejrychleji vzpamatovat a zareagovat na danou situaci. V takových případech si to většina z nás namíří rovnou do banky, kde zažádá o spotřebitelský nebo hypoteční úvěr. Jenže v tomto ohledu jasnou bankovní instituce mnohdy nevyzpytatelné, nikdy nevíte, co od nich můžete vlastně očekávat. I z tohoto důvodu v dnešní době přibývá lidí, kteří si naopak půjčí od nebankovní společnosti.

čtení smlouvy

Půjčka vyřízená v pohodlí domova

Bankovní instituce přistupují ke každému žadateli individuálně a to znamená jedině – dlouhý schvalovací proces. Nebankovní společnosti ovšem pracují s automatickým schvalovacím procesem, kde stačí vyplnit potřebné údaje, nahrát dokumenty a za pár minut víte, zda na půjčku dosáhnete či nikoliv. Půjčky od nebankovních poskytovatelů jsou tak tou pravou volbou ve chvíli, kdy klient potřebuje mít peněžní obnos k dispozici co možná nejdříve. U některých nebankovních společností je možné získat peníze na účet ještě v ten samý den, co o úvěr zažádáte. Rychlé, snadné, bez zbytečného papírování a byrokracie.

Benevolentnější podmínky pro rizikové žadatele

Zatímco v bankách rizikový žadatelé většinou s žádostí o úvěr neuspěji, nebankovní instituce jsou o poznání přívětivější. Ba dokonce na podobné žadatele čekají s otevřenou náručí. Nabízí třeba hypotéky bez registru, rychlé spotřebitelské úvěry, americkou hypotéku bez dokládání příjmů atd.

růžové prasátko

Tyto benevolentnější podmínky jsou ale přeci jenom do určité míry vykoupeny vyšší úrokovou sazbou, která může mnohé překvapit. Na druhou stranu, pokud vás trápí finanční tíseň, je dobré mít po ruce řešení okamžitě. Odhoďte předsudky a zaryté představy o nebankovních úvěrech! Mohou totiž snadno konkurovat těm bankovním.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články