Mobilní domy

Alternativa, kterou využívám jen málo lidí, protože jen hrstka ví o skutečnosti, že mobilní domy mohou být plnohodnotnou náhradou klasického obydlí. Existují typy, ve kterých se dá žít celoročně. Nejsou to žádná přechodná bydliště nebo jenom chatky na léto, ale jsou to plnohodnotné domy, ve kterých přezimujete a můžete bydlet celoročně. Pustíte si topení, ohřejete se. Každý den se můžete běžně sprchovat a chodit na záchod, protože máte zajištěné veškeré připojení sítí. Tato obydlí jsou často velice energeticky nenáročná. Nízká spotřeba rovná se více peněz pro vás.

osada

Ø Každý kdo shání levný dům, nechce začít stavět, chce mít všechno jednoduše zařízené a vyřízené a nechce zbytečně platit firmu, aby mu postavila novostavbu, může využít tento moderní způsob obydlí.

Domy jsou nové nebo můžete vybírat z použitých. Dokonce si je můžete sami navrhnout. Existuje provedení ve dřevostavbě. Obydlí na zimu je skvěle zateplené. Nebude vám unikat teplo a budete mít lepší vyhřátí domova, než mají mnozí z nás, kteří bydlí ve starých obydlích nebo v bytech, kde ještě není udělané zateplení. Vy prodělávat na ztracené energii rozhodně nebudete, protože obydlí je vystavěné tak, aby žádné teplo neuniklo. Některé z nich jsou dokonce kolaudovatelné, to znamená, že si jej postavíte na svůj pozemek a můžete dostat číslo popisné a mít zde trvalou adresu.
Chcete si zvolit takovéto bydlení? Pak se obraťte na mobilní domy prodej.

Menší typy se hodí jako chaty nebo sezónní ubytování

Samozřejmě existují také typy, které můžete využívat jako chatky. Některé domečky jsou malé a skromné a velice levné. Každý z nich má nenáročnou údržbu a velice nízké výdaje na energie.

karavan

Dům na kolečkách. Představujete si karavan nebo něco podobného? Dům na kolečkách berte jenom jako metaforu. Mobilní dům není tak úplně obydlí na kolečkách, i když se dá přemístit. Kolečka vespod opravdu nemá, jenom podpěrné body. Ovšem jeho největší výhoda spočívá v tom, že se dá přemístit. Odtud pochází jeho název – mobilheim.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články