Jaké zvolit spoření pro děti

Chtěli byste spořit peníze dětem, které by dostali až vylétnou z hnízda nebo při nějaké jiné příležitosti? Chtěli byste alespoň částečně svoje potomky zabezpečit v době, kdy nastoupí na střední nebo vysokou školu? Dopřát jim alespoň nějakou finanční injekci, kterou budou moci využít na vlastní bydlení nebo jiné potřebné věci.

V dnešní době je na bankovním trhu dlouhá řada spořících produktů pro tyto případy.
Nevíte, jaký nejvhodnější zvolit produkt? Jaké produkty nabízí více výhod? Pojďme si je alespoň trochu přiblížit.
Možnosti spoření pro děti

  • STAVEBNÍ SPOŘENÍ

Vašim ratolestem můžete založit stavební spoření, které patří mezi nejvýhodnější spořící produkty. Lákavá je především výše státní podpory ve výši až 2.000 Kč při splnění podmínek.

  • PODÍLOVÉ FONDY

Tento produkt je poměrně rizikový. Můžete si přijít na slušnou částku, ale také můžete prodělat. Důležité je také promyslet investiční strategie.

  • PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Ač to zní možná zvláštně, už v dětství můžete vašim potomkům začít spořit na důchod. I zde je lákavá výše příspěvků od státu za splnění určitých podmínek. Po dosažení plnoletosti je pak možné vybrat třetinu vložených peněz (ovšem bez peněz získaných od státu).
VYUŽIJTE RŮZNÉ INTERNETOVÉ SROVNÁVAČE
Na různých internetových srovnávačích si můžete porovnat aktuální nabídku spořících produktů pro děti. Díky tomu tak přehledně vidíte kolik jaký produkt bude stojí co do měsíčních poplatků nebo poplatků za založení účtu, jaké jsou jednotlivé úrokové sazby, případně další bonusy. Rozhodnout se pak pro ten nejlepší produkt je mnohem snazší.

Vyberte si vhodný produkt spoření pro vaše ratolesti a začněte jim spořit již v raném věku. Nejen v případě, až se postaví na vlastní nohy, ocení takovou finanční pomoc v podobě naspořené sumy.
Usnadněte vašim potomkům start nové životní etapy v budoucnu a začněte jim spořit ještě dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články