Dotykačka = žádné ztráty, pouze zisky

Díky moderním technologiím je možné mnoho věcí usnadnit a urychlit. Lidé si celkem rychle zvykli na možnosti bezhotovostní platby, která je mnohem bezpečnější a pohodlnější. Není nutné s sebou nosit velkou hotovost a tím pádem mají nenechavci mnohem menší šance na odcizení peněz. Platí se dnes chytrými hodinkami, mobilem, elektronickými stravenkami a jinými prvky. Základem spolehlivosti je kvalitní platební terminál.

  • Jednou z možností je platební terminál Dotypay.
  • Jedná se o přenosné zařízení, které umožní volný pohyb po provozovně.

Terminál není omezen prostorem. Jeho využití je tedy možné prakticky všude. V restauraci, letní zahrádce i při rozvozu jídla.

platební terminál dotykačka

  • Technické parametry Dotykačky:
  • 4G + wifi datové připojení
  • operační systém android
  • integrovaná 58 mm tiskárna

Platební terminál Dotykačka navíc disponuje kvalitní baterií s velkou výdrží. Pro rychlé nabíjení je také možné dokoupit dokovací stanici.

Platební terminál zdarma

S pokladním systémem Dotykačka jsou kompatibilní také další platební terminály. Za všechny můžeme jmenovat například ČSOB či SumUp. Univerzálnost platebních terminálu Dotykačka tkví v tom, že se finanční částka automaticky propíše a není nutné ji přepisovat manuálně. V rámci projektu Česko platí kartou, jsou poskytovány podnikatelům platební terminály zdarma.

  • Stačí, pokud jste OSVČ nebo firma v soukromém nebo neziskovém sektoru anebo ve státní správě a v posledních dvanácti měsících jste neměli zařízení na platby kartou.

mobilní terminál

Další výhoda – zvýšení tržeb

Pořízením Dotykačky ale výhody zdaleka nekončí. Čím vyšší bude váš obrat uskutečněný přes terminál, tím větší sleva vám bude poskytnuta na další měsíc. O to, jestli se váš obrat zvýší, nemusíte mít obavu. Zkušenosti majitelů provozoven hovoří jasně.

  • Provozovnám, které vsadily na Dotykačku, se zvýšil obrat v průměru o 24 až 27 %.

Přenosný platební terminál Dotypay disponuje velkou výdrží baterie. Nemusíte mít tedy strach, že mu dojdou síly uprostřed náročné akce. Dotykačka navíc zvládne vše, co musí zvládnout číšník. A to v mnohem kratší době. Přijme platbu kartou, spropitné a vytiskne účtenku.

Jeden bonus na závěr – především v letní sezóně se často stává, že se do oběhu dostávají falešné peníze, které pochopitelně znamenají pro provozovnu ztrátu. To se vám s Dotykačkou rozhodně nemůže stát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články