Pokladní systém aneb jak mít v podnikání pořádek

Pokladní systémy jsou dnes pro řadu obchodů i provozoven nepostradatelnými pomocníky každodenního života. Do značné míry dokážou ulehčit život personálu, zpřehlednit účetnictví a ušetřit peníze majiteli obchodu nebo provozovny. Pokladní systém zdarma ke stažení je navíc možné ušít podnikateli přímo na míru.

univerzální pokladna

Co by bylo podnikání bez pokladního systému, který představuje jakési srdce každé provozovny. Může se jednat o obyčejnou kasu, která ovšem disponuje pro personál i účetnictví provozovny jen omezeným množstvím funkcí. Od evidence prodeje, přes tisk účtenek, storno, plateb v hotovosti, vkladu i výběru a mnoho dalšího je s obyčejnou kasou mnohem složitější uskutečnit. Taková pokladna je finančně určitě méně náročná než pokladna s platebním terminálem. Ovšem zákazníky jen těžko dokáže uspokojit. Takové zařízení je bezesporu co se týče obsluhy velmi jednoduché, postupem času ale už nárokům rostoucího podniku nebude moci vyhovět. Pak nastává otázka, čím a jak jí nahradit? Pokladní systém zdarma ke stažení nabízí jednoduché řešení, které vám pomůže ušetřit čas i peníze.

Chytrý pokladní systém může mít nespočet funkcí, které dokáže zvládnout. V takové chvíli přichází na scénu výběr vhodného softwaru, který provoz zdigitalizuje a do velké míry usnadní. Cena za takový systém je bezesporu o poznání vyšší, na druhou stranu ale s narůstajícími nároky na podnikání v delším horizontu bude mít majitel jistotu, že postačí změna nastavení nebo aktualizace softwaru, nikoliv výměna celého zařízení za nové.

platbní terminál

Jako komponenty může skýtat pokladní systém?

  • Prodejní software
  • Displej
  • Pokladní terminál
  • Scanner
  • Peněžní zásuvka
  • Pokladní váha
  • Tiskárna paragonů

Dotykačka – chytrý pomocník nejenom pro personál

Provoz v některých restauracích či kavárnách může být během vytížených hodin pro personál skutečně náročný a snadno může dojít k chybám. Dotykačka ovšem dokáže do značné míry těmto chybám zabránit a co víc personálu ulehčí práci ať už při přijímání nebo výdejích objednávek, tak při samotných transakcích. Díky chytrým platebním systémům má navíc majitel provozovny mnohem větší přehled o tržbách i výdajích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články