Bez cestovního pojištění nejsme dostatečně chráněni

Spoléhat se na to, že přece jedeme na dovolenou a budeme spíše odpočívat na pláži, než někde cestovat, tak se přece nemůže nic stát, to se rozhodně nevyplácí. I malá banální nehoda, která se nám může přihodit za hranicemi naší země, tak může znamenat skutečně velké finanční náklady. Díky cestovnímu pojištění jsme přece jenom ochráněni a nemusíme se bát o rodinný rozpočet. Navíc se dá uzavřít během chvíle a online z pohodlí domova. Sestavit se dá podle potřeby a toho, co vlastně se chystáme na dovolené dělat. Milovníci sportu musí počítat s tím, že si o trochu připlatí, díky rizikovosti úrazu, ale nikdy to není zase tak příliš výrazné, než kdyby se musel zaplatit výjezd záchranné služby nebo snad vrtulníku.

město s mořem

Součástí ceny je pojištění léčebných výloh

V této oblasti se skutečně nevyplatí šetřit. Navíc není problém si porovnat limity a plnění za ošetření a zjistit tak, že vycestovat s kvalitním cestovním pojištěním lze za pár korun.

Co takové pojištění kryje?

  • Náklady na veškerou zdravotnickou péči, ošetření nebo případné rentgeny atd.
  • Hospitalizace v nemocnici není příjemná, ale když se zkrátka zdravotní stav zhorší, je nezbytně nutná. Z vlastních zdrojů by se mnohdy zákrok těžko zaplatil.
  • Převoz záchrannými složkami. Bohužel zdravotní stav si mnohdy vyžádá rychlý převoz a je pravda, že v tomto případě se nejedná o malé částky. Některé případy dokonce budou vyžadovat převoz zpět do České republiky a i v tomto případě je vše zahrnuto do cestovního pojištění.

sídlo nemocnice – záchranné služby

Každé pojištění má své číslo, a pokud si zrovna nejsme jisti co v takovém případě dělat, tak není problém se spojit s asistenční službou, která ráda poradí. V podstatě bychom ji měli kontaktovat ihned po úrazu nebo nějakém zdravotním problému. Tyto služby fungují nejen v češtině, ale i
non-stop
, což je skutečně výhodné. Opět je třeba mít na paměti, že začátek pojištění není od doby uzavření, ale po zaplacení, které musí být provedeno ještě dříve, než vycestujeme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články