Sedací vaky duo Rubínové jsou především pohodlné

Pohodlí vs módní oběti

Stačí si zadat do vyhledávače klíčové sousloví „sedací souprava“ a zobrazí se vám spousta nabídek obchodních domů a výrobců, kde převažují barvy šedá, černá, tmavě nebo nevýrazně modrá, hnědá a krémová. Jako by se z našeho života zcela vytratily přirozené pastelové tóny, které vyniknou např. v Holandsku u záhonů tulipánů, anebo v zámeckých zahradách plných aster a chryzantém, či v nějakém růžovém sadu. Paleta barev je natolik pestrá, jen si vybavte ty základní, jako je žlutá, červená, oranžová, hráškově zelená, blankytně modrá, růžová a fialová.

dívka na sedacím vaku

Podobný problém vyvstává u sedacích souprav v jejich tvaru. Ty současné tak trochu připomínají retro styl, mají ostré hrany, všude pravé úhly, jsou to jakési krabice poskládané na sebe či vedle sebe, které spíše připomínají smuteční obřadní síň. Navíc je jejich cena natolik vysoká, že je až s podivem, kolik zákazníků je za ně ochotno utratit takový obnos.

Tmavé barvy a nepohodlné posezení pak vytváří dojem, že si takový kus nábytku pořizujeme ne sami pro sebe, abychom se cítili příjemně a pohodlně, ale abychom uspokojili nějaké vnější zájmy – módní trend nebo názor druhých lidí, nikoli naše niterné potřeby. Proč se tedy neposadit do měkkého, pestrobarevného pohodlného křesla, kde se bude dobře relaxovat, odpočívat a užívat si vlastního klidu a pohody?

sedací vak

Sedací vak – křeslo budoucnosti

Až lidé přijdou na to, že jim vadí těsné džínové kalhoty přimknuté na tělo, že jim brání v přirozeném pohybu, a vymění je za pohodlné, volné plátěné střihy, a až si uvědomí, že je lepší sedět na něčem pohodlném a barevném, co neubírá energii, ale naopak ji dodává, a kde se rychleji tělo zregeneruje, pak dají přednost tomu přirozenému, nikoli „jakoby uměle modernímu“.

Sedací vaky duo Rubínové Beanbag plněné kuličkami EPS, s nylonovým či polyesterovým potahem, již takové vlastnosti mají. Stačí se na ně posadit a rázem zjistíte, kde je pravda. Nikde nic netlačí, materiál se dokonale přizpůsobí vašim tělesným křivkám, odpočinete si, a budete mít i více elánu do života a lepší náladu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články