Chytré hodinky a jejich užitečné funkce

Pokud hledáte designový a zároveň i praktický módní doplněk pro vás jako sportovce tělem i duší, pak jsou chytré hodinky skvělou volbou. Potěší nejen milovníky sportovních aktivit, ale také vyznavače zdravého životního stylu. Tyto hodinky totiž přináší dlouhou řadu užitečných funkcí, které určitě oceníte. A které to jsou?

zelené hodinky

Počítání kroků

Jednou z funkcí, které chytré hodinky nabízejí je denní přehled ušlých kroků a také jejich přepočítání na vzdálenost. Díky tomu tak víte, kolik jste toho během dne nachodili. Některé modely umožňují i zpětný náhled na ušlou vzdálenost v minulém týdnu. V mobilní aplikaci pak můžete zjistit, jaká je průměrná denní ušlá vzdálenost a jaké je vaše nejvyšší skóre. Počítání kroků vás může namotivovat k větší fyzické aktivitě.

Budík, alarm, stopky a upozornění na příchozí hovory a SMS

Chytre hodinky nabízejí i možnost budíku, alarmu a stopek. Ve stanovenou dobu vám hodinky zavibrují a vy tak víte, že je čas vstávat nebo čas na nějakou aktivitu. Kromě toho vás i smartwatch budou upozorňovat na příchozí hovory nebo SMS zprávy i když nebudete mít váš mobilní telefon zrovna po ruce, ale budete v jeho dosahu.

Měření tepové frekvence

Mějte váš tep jednoduše pod kontrolou. Pomocí chytrých hodinek si můžete změřit vaši aktuální tepovou frekvenci, kdykoliv jen potřebujete. Budete tak mít přehled o tom, zda váš tep není zvýšení nebo na jaké tepové frekvenci se pohybujete při právě vykonávané fyzické aktivitě.

hodinky u počítače

Ovládání hudby na telefonu

Přes chytré hodinky dokonce i můžete ovládat hudbu na vašem telefonu. Ten tak můžete mít třeba v kabelce a k poslechu hudby a jejímu ovládání jej vůbec nemusíte vytahovat. Jak praktické.

Monitoring spánku

Chtěli byste vědět, kolik hodin jste v noci skutečně spali a jak moc jste se převalovali? Kolik minut jste byli vzhůru nebo v kolik hodin jste usnuli? Chytré hodinky vám nabízí i praktický monitoring spánku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články