Peníze na podnikání? Když ne banka, půjčí vám soukromý investor

Dostali jste jedinečný podnikatelský nápad – a už se chystáte projekt realizovat, ale narazili jste na menší problém v podobě nízkého zůstatku na účtu? Bez peněz se podnikat nedá, respektive je to s nimi mnohem jednodušší. Za jakých okolností vám půjčí v bance – a co když vás bankovní úředních odmítne?

Bankovní úvěr i pro začínající podnikatele? Spíše pro „vyvolené“

půjčka peněz

Banky půjčují rády, ale pečlivě si okruh klientů vybírají. Zaměstnanci, byť s nižšími příjmy, většinou uspějí, ovšem podnikatelé nemají na růžích ustláno. Většina bankovních produktů cílí na žadatele s doložitelným příjmem, což je v začátcích podnikání téměř neřešitelný problém.

Za určitých okolností banka poskytne finanční injekci také podnikateli bez podnikatelské historie, který předloží kvalitní projekt. Vyřizování však není snadné a prakticky vždy obnáší časově náročnou administrativu.

Pokud chcete podnikat okamžitě a neztrácet čas papírováním, nezbude vám, než se obrátit na nebankovní sektor. Měli byste se bát? Pokud svědomitě prověříte zprostředkovatele, žádná tragédie se konat nemusí.

Nebankovní půjčka na IČO je dražší, ale dostupnější

Cesta k půjčce na podnikání nemusí být trnitá ani zdlouhavá. Pokud k vám finanční prostředky doputují z účtu soukromého investora, nezastaví vás ani záznam v registru dlužníků. V každém případě platí známé rčení „dvakrát měř, jednou řež“ – nebankovního poskytovatele si důkladně „proklepněte“ a vyhledejte si o něm všechny podstatné informace.

podpis smlouvy

Zároveň se připravte na to, že půjčka na IČO bývá dražší než běžný bankovní úvěr. Důvodem je skutečnost, že investor podstupuje značné riziko – poskytuje nemalou částku osobě, která nemůže doložit výši příjmů.

Odborníky najdete u Fin půjčky

Pokud vlastníte živnostenský list a spočítali jste si, že vám splátka podnikatelské půjčky nerozhodí cashflow, vyzkoušejte Fin půjčku. Firma spolupracuje se soukromými investory, kteří jsou ochotni poskytnou peníze i podnikatelům bez doložitelného příjmu.

Půjčka na IČO je určena žadatelům, kteří bydlí ve vlastním (případně ve vlastním bydlení financovaném hypotékou). Do výše 200 tis. Kč není vyžadováno zajištění, u vyšší částky si investoři vyhrazují právo zástavy.

Podnikatelskou Fin půjčku od soukromého investora můžete použít na cokoliv – třeba na nové vybavení do kanceláře, firemní automobil a samozřejmě i na doplacení jiného úvěru. Podrobné informace kontaktní formulář najdete na stránkách fin-pujcka.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články